System typu ATS

W celu zwiększenia efektywności opracowano narzędzia technologiczne klasy B2B oraz B2C, która zapewniają automatyzację procesów biznesowych realizowanych na rynku pracy, optymalizują koszty i tym samym wpływają, na jakość świadczonych usług dla odbiorców. Wytworzone narzędzia, w sposób całkowicie zautomatyzowany na każdorazowe żądanie użytkownika świadczone są za pośrednictwem Internetu oraz urządzeń mobilnych.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego POIG 8.2
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

Agregator ofert

Agregator ofert to rozwiązanie technologiczne, którego działanie opiera się na kanałach komunikacyjnych pomiędzy różnymi serwisami pracy i stronami internetowymi. Strony eksportujące oferty pracy przygotowują tzw. listę ogłoszeń w formie np. XML, a strony importujące pobierają tę listę i rozpoczynają ich emisję u siebie. Listy ogłoszeń są cyklicznie pobierane i odpowiednio indeksowane, tworząc jednocześnie bazę linków dla meta-wyszukiwarek.

Meta wyszukiwarka

Wyszukiwarki stworzone, aby uprościć i przyśpieszyć proces szukania ofert pracy w Internecie. Cyklicznie pobierają nowe oferty pracy z agregatorów. Główne działanie meta-wyszukiwarek to grupowanie oferty pracy według kategorii i regionów, dla łatwiejszego ich przeglądania. Zaletą działania jest szybki dostęp do wybranych ofert.

Tworzymy rozwiązania w formie narzędzi technologicznych